ריקוד נולד טופס רישום - אשדוד דאנס
הורד את לו"ז הפסטיבל לרכישת כרטיסים ולמידע נוסף התקשרו: 08-956-8080
לחצו להורדת התוכניה המלאה של פסטיבל אשדודאנס 2018

ריקוד נולד

תחרות כוריאוגרפיה לריקודי עם לשנת 2018

פסטיבל ”אשדודאנס“ מתכבד להזמין אתכם להירשם להשתתפות בתחרות הכוריאוגרפיה לריקודי עם "ריקוד נולד 2018 " שתתקיים ביום רביעי ה- 1.8.2018 במסגרת הפסטיבל.

לזוכים במקומות הראשונים יוענקו פרסים כספים נאים:

מידע כללי

מי יכול לבקש להשתתף? כל המעוניין לחבר ריקוד עם מקורי חדש (על פי כללי תקנון התחרות) ובתאריך 30.6.18 ימלאו לו לפחות 18 שנה למעט חבר בוועדת הבחירה או שופט בתחרות ו/או בני משפחתם.

איזה ריקוד ניתן לחבר? הריקוד יכול שיחובר בכל צורת ריקוד (מעגל, זוגות, שורות וכו) לבחירתו וטעמו של המחבר.

לאיזו מוסיקה יחובר הריקוד? שיר בשפה העברית ו/או לחן ישראלי מקורי אשר רשומים על שמו של המשתתף ו/או על שם מי מטעמו וזאת על פי כללי רישום ריקודים חדשים של עמותת ארגון המרקידים והכוריאוגרפים לריקודי עם בישראל ובתפוצות ואשר יקבל את אישור מארגני התחרות.

כמה ריקודים מתמודדים בתחרות? 12 ריקודים ייבחרו להתמודדות בתחרות (ייבחרו על ידי ועדת בחירה מבין הריקודים שהוגשו).

מהו המועד האחרון להגשה של צילום וידאו של הריקוד. שחובר? המועד האחרון לההגשה הינו 15.6.18

מהן ההנחיות לגבי צילום הווידאו שיוגש? על המשתתף לשלוח אל מארגני התחרות צילום ווידאו ברור של הריקוד. בצילום יבוצע הריקוד על ידי רקדנים מטעמו של המשתתף. המשתתף לא יהיה בין הרקדנים המבצעים את הריקוד. כמו כן, לא יהיו בצילום הווידאו כל מידע או רמיזה לגבי זהותו של המחבר/יוצר. על המשתתף לוודא כי הצילום הגיע אל מארגני התחרות עד למועד האחרון שהוגדר.

מה יתבקש ממשתתף שהריקוד שלו נבחר להתמודד בתחרות? מתמודד בתחרות יהיה אחראי לאיתור והכשרה של רקדנים לביצוע הריקוד שחובר על ידו בתחרות (מינימום 10 מקסימום 16 רקדנים). מתמודד יוכל לפנות למארגני התחרות בבקשה לקבלת סיוע באיתור רקדנים בעזרת אגף המחול באשדוד.

טופס זה וכל מסמך/פרסום בקשר לתחרות הינם בכפוף לתקנון התחרות. בכל מקרה של סתירה בינם לבין התקנון, יגברו הוראות התקנון.

בקשה להשתתף בתחרות ריקוד נולד

מעוניין להשתתף בתחרות הכוריאוגרפיה לריקודי עם "ריקוד נולד 2018 " אשר מתוכננת להתקיים במסגרת פסטיבל אשדודאנס 2018 , ביום ד' ה- 1.8.2018 בהיכל ספורט הקריה (מקיף ז') אשדוד.ידוע לי כי על מנת להשתתף בתחרות עלי לקבל עלי ולפעול בהתאם לתקנון התחרות ובין היתר גם להגיש, עד לתאריך 15.6.2018, צילום בווידאו של ריקוד עם מקורי חדש (שלא נרקד ולא הוצג לציבור קודם לכן) שאחבר. אני מודע לכך כי מארגני התחרות יקבעו בהמשך הנחיות מפורטות לגבי התחרות וההיערכות לקראתה וכי יהיה עלי לפעול על פי הנחיות אלו.

אני מאשר את התקנון

מועד אחרון להגשה של צילום וידאו של הריקוד שחובר 15.6.18 | נא לשלוח את הוידאו לכתובת דוא"ל: [email protected]

עברית
התקשרו עכשיו